| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mam jedno prosim...pripadam si velice hloupe ,v posledni dobe se stava,ze za zadnou cenu si nemohu vzpomenou na par slovicek v cestine,teda myslim tim,ze kdyz mluvim s manzelem,tak vsemu rozumim a ne a ne prijit na spravne vysloveni v cestine....priklad-ptal se posledne,jak se rika semafor v cestine a ja nemohla celou dobu prijit na to,ze je to semafor a porad jsem rikala"SVETELNY SIGNAL"-ja vim,ze je to take spravne,ale zni to divne...stava se VAM to taky,je me to blbe...nebo sem prastena???

dneska jsem si nasla chvilku casu na uklizeni a bavilo me to...Jonda pomahal,porad rad luxuje...zato Igorovi se to nelibi...jinak s Igorem jdu dneska k veterinari,protoze se mu zase podarilo rozhrabat hlinu v kvetinaci a to pres tezkou rustikalni skrin,kterou jsem pred ni dala ,aby na ni nemohl...myslim si,zd mu nechybi nejaky vitamim,ze ho ta hlina tolik zajima...Jonda to pomalu take okoukal,tak doufam,ze ho nenapadne vytahovat hlinu a krmit se s ni...nedivila bych se...uci se jeden od druheho...

Jani,diky za radu,tak to budu sledovat ted kazdy den,treba budu mit stesti...taky tam mate dneska takovou zimu...je na nule a v noci musela byt pekna zima...a co VAS pejsek???)))cetla jsem ve zviratkach,ze byl operovany...

Romco za chvilku se podivam na fotecky,tak se tesim...

Karo,tak si myslim,ze tech jmen je ted na tebe moc,tak to nebudes mit s nama jednoduche...

Moniko,ja sama patrim do te skupiny,ze kdyz zacnu zpivat,tak vsichni odchazeji,jen manzel zustane,protoze je natom stejne...rada zpivam,ale nikdo me nechce slyset...muj manzel ma rad techno a to ja nesnesu,tak poslouchame kazdy vzlast...Jonda udelal kompromis a posloucha rad s tatkou,ale i se mnou...jsem sberatelem ceske hudby...

renda

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.