| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Fakultní nemocnice

Také jsem rodila v Olomouci a mám stejné zkušenosti. Můj syn se narodil ve 35. týdnu, byl dán na JIP do inkubátoru (protože vážil 2,30 kg a byl v pořádku tak byl v inkubátoru jen jeden den), mě dali na gynekologické oddělení. Rodila jsem po půlnoci a když jsem chtěla svého syna ráno vidět, bylo mi řečeno, že za mnou dětský lékař přijde. Do 10.00 hod. nikdo nepřišel, pak mi bylo sděleno, že už je oběd, ve 13.00 hod jsem už nevydržela a sama odešla na dětské JIP, abych zjistila, že je vše v pořádku. Přístup sester na JIP i intermediární péči výborný, byly moc hodné, pomáhaly i mně, neboť jsem měla "ztvrdlá" prsa, což sestry na gynekologii vůbec nezajímalo (a lékař do lékařské zprávy napsal prsy volné). Nejhorší bylo, když mě v úterý z gynekologie propustili a poslali domů, můj chlapeček tam zůstal sám, přitom jsem za ním už v pátek znovu nastoupila. Když jsem tam chtěla zůstat, protože jsem věděla, že se bude jednat o krátkou dobu do jeho propuštění, bylo mi řečeno, že nejsou hotelové zařízení.Ještě jedna "perlička" z porodního sálu. když mě chtěli zašívat, porodní asistentka se velmi podivovala nad tím, co to mají za nitě, proč nejsou nové, jsou tam ty staré ... Lékař se ptal jestli jsou vstřebávací nebo ne. Nikdo nevěděl. Později na gynekologii mi bylo řečeno, že nitě jsou samozřejmé vstřebávací. Byla jsem velmi překvapená, když mi můj gynekolog při kontrole po šestinedělí vytahoval stehy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.