| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

koukám,že už nám to tu moc nežije,tak jdu něco napsat:-),

u nás je pořád veselo a pořád se něco děje.

Lenička zatím do školky nechodí,po novém roce určitě půjdeme někam k zápisu,kdyby bylo na mně,nechám si ji klidně doma,je super a když se jí chce:o)),moc mi pomáhá,ale sleduju,že začíná být příliš divoká s ostatníma dětma asi proto,že nemá možnost s nima být moc často,a pak si to snaží rychle užít a je jak uragán:o). Taky patří mezi ty děti co jsou doma úžasné,ale jakmile někam přijdeme nebo někdo k nám(nepočítám pravidelně příchozí prarodiče a tety),tak se nehorázně předvádí. Taky je pořád problém s tím,že je hodně velká a šikovná,v plavání nám už loni doporučili chodit se staršíma dětma,pak ale zase vzniká problém,že vysvětlování cvičitelky je určené dětem pětiletým a ta naše rozumbrada přeci jen rozoumkem nestačí a stejně tak v SOkole,kam s ní chodím od září pravidelně cvičit,když ji minulý týden cvičitelka napomenula za nějaké blbnutí,a pak se mě ptala kolik jí je a já řekla,že tři a dva měsíce,tak na mě vyvalila oči,jsou tam i o nějaký měsíc starší děti co vypadají tak o dva roky mladší:o/,pak to vysvětlujte proč Váš předškolák dělá blbiny jako tříletý děcko:o).

Co se týče vztahu mých cácorek,tak je pořád úžasný,jasně že je někdy Lenka na Káču moc hr,ale tak jak se malá směje na starší ségru,tak se na nikoho jinýho včetně mě nezasměje a když jsem jednou řekla,že někde necháme Káču(rozumějte myslela jsem na pohlídání),tak se Lenka málem rozbrečela,že ji nikde nenecháme,že je přece naše. Jinak nám všechno docela klape,někdy jsou samozřejmě horší dny,nebo noci,ale nic hroznýho. Pořád kojíme,což si užívám,když mi to u Leničky nevyšlo,¨no prostě pohoda:o)).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.