| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Omlouvám se za delší odmlku, ale dozvěděla jsem se celkém špatné zprávy a potřebovala jsem trochu víc času než se s tím srovnám.

K tomu všemu poslední týden byl vůbec nějak náročný. Nikča byla nastydlá a tak jsem s ní zůstala dva dny doma. Chytila jsem to od ní a teď tu smrkám a nudlám o život a mám trochu teplotu ale statečně balím zbytky dárků. Šéfová v práci se mohla pominout, že jsem doma a náležitě mi to teď dává sežrat, že jsem si dovolila nepřijít dva dny do práce.

V úterý u nás zazvonili policisté, že máme vykradené sklepy. Tak to musel s nimi jít DH vyřídit a sepsat. No a v pátek tu opět zazvonili policisté, tentokrát z oddělení vražd. Bylo to i ve zprávách, u nás před domem zavraždili ženu. Našel jí ráno nějaký pán asi v době kdy jsem odcházela do práce. Jsem z toho trochu špatná, protože chodím docela brzo ráno a většinou nikde ani noha :o((( Paní ležela asi 25m od našeho vchodu. V noci jsem ale vůbec nic neslyšela a to mám ložnici tím směrem :o((((

Jinak jsem stihla upéct něco málo cukrovíčka, ale letos se mi to nějak nevedlo. Asi to bylo tím, že jsem to dělala dost s nechutí. Nikolka mi hodně pomohla, je moc šikovná.
Jo a ještě nemám udělaný kalendář pro babičku. Nějak nemám energii ani udělat výzdobu. Včera jsem se tedy přemohla a jelikož nám tchán přivezl stromek tak jsem ho rovnou ozdobili a také jsem něco navěsila na vchodové dveře. Jsem zvědavá za jak dlouho nám to někdo ukradne. Tak a teď jdu makat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.