| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, jsem tu ale nestíhám nějak. Fotky z vánoc ještě nemám ani stažené. U nás také vše proběhlo v pořádku. Nika nadšená, hory dárků tedy nebyly ale bylo jich také požehnaně. Byla moc spokojena a bylo to všechno takové hezké v pohodě.
Silvouš také v podobném duchu :o) Snad bude takto vypadat i celý rok :o)
V práci mám teď docela honičku, šéfová me hodně hodně hodně sere. Ale to je na dlouhé povídání.

Včera když jsem vyzvedla Niku ze školky, tak mi povídá: Mami já bych chtěla jet někam do obchodu. Já jsem den předtím plánovala, že by jsme zajeli juknout na nějaké ty výprodeje, ale potom jsem se zdržela v práci a do školky dorazila až v 16,45 a říkala si že už je pozdě. Když ale Nikolka chtěla, tak jsem si řekla proč ne, že. Došli jsme domů, nika se najedla převlékla a vyrazili jsme. Jsem o 1500,- chudší, a to jsem si pro sebe NIC nekoupila. Zato nika má krásné kapsáče, 2x tričko, nový dres na gynastiku, džíny, mikynu (vše H&M). Ještě jsem se rozmýšlela nad teplákovou soupravou, ale mikyna byla bílá a myslím, že by po dvou třech nošeních vypadala hrozně, takže jsem oddolala. Nakupování s Nikou je super, vše si ochotně vyzkoušela, v kabince jsme byli celkem 3x a zkoušela si snad 50 kousků :o)))) A jako zlatý hřeb dne, když jsme dojeli domů, tak jsem jí řekla, že jí ty věci schovám na narozeniny (15.1.) a ona v pohodě souhlasila a ještě prohlásila: Vždyť víš maminko, že na to do rána zapomenu :o)))
Nakonec aby měla trochu té radosti jsem jí jedno tričko hned přeprala a už ho má na dnešek připravené :o)))

Takže tak nějak to u mě teď vypadá. Také připravuji narozky. Hlavní dárek bude chouchou. No a pak dostane nějakou tu kosmetiku ze sephory, docela hodně oblečení ... a nějak si nemohu vzpomenout co to pro ní ještě mám :o))))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.