| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Krkavčí matka za mřížemi - příběh nekončí

Naprosto s Vámi souhlasím. Já sama jsem byla naprosto paralyzovaná a neschopná ničeho,jakmile jsem se o té otřesné události dočetla, kromě obrovské lítosti nad utýranou holčičkou.Celý minulý týden jsem přemýšlela, společně s manželem, co bychom už jednou mohli udělat, kromě toho, že jen o tom mluvíme a smutníme.. Musím dodat, že včerejší zpráva a opařeném děcku nás znovu nakopla a já potřebuji najít někoho, kdo mi mi nějak naznačil, či poradil, co je možné udělat. Jen sedět a vyměňovat si maily prostě nestačí.
V jádře jde o to, že tu naprosto selhal lidský faktor a ona holčička byla onou soudkyní de facto poslána na smrt.Co dělali sociální pracovníci?????Jak je možné, že lidem, jako je ta "žena"bylo navráceno dítě, které v minulosti týrala?
Neplodnost je jedním z nových fenoménů dnešní doby!!!!Tisíce nešťastných páru nemůže mít vlastní děti. Párů, kteří by za zdravé dítě bez nadsázky položilo život. vím to z vlastní zkušenosti. My jsme na svého Filípka čekali několik let....ve svém okolí máme dva páry, které se o vlastní dítě již několik let marně snaží a adopce pravděpodobně bude posléze jediným možným řešením...a dále...Zákon o rodině je otřesný...toto jsou jeho výsledky....Česká republika je zemí, kde je nejvíce dětí umístěno v dětských domovech...ptám se, kdo jsou ony děti?????

Ale nechme toho. Strašně ráda bych se nějak angažovala ve prospěch dětí, takto tragicky týraných a utýraných vlastní rodinou. Prý jen v ČR takto každý týden zemře jedno dítě.
A rozhodně se chci pokusit tento případ s ubitou holčičkou dovést k nějakému konci a hnát k odpovědnosti ty, kteří se o to společně s její tzv.matkou zasloužili. Proto vás žádám o radu.Je to možné nějak zjistit?Pokusit se, aby tito lidé, kteří naprosto nezvládají svojí práci, práci, kde jsou v sázce dětské života,byli dohnáni k odpovědnosti???!!! A vůbec, koho kontaktovat, na koho se obrátit, v rámci nabídnutí nějaké dlouhodobější spolupráce při ochraně těchto dětí???Děkuji moc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.