| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,
taky jsem tu chvilku nebyla a koukam, co se nedeje.
Peto, preju hodne sil. Ono se o tom malo mluvi, ale pry je tech ztracenych detatek mnohem vic. Snad az kazde pate tehotenstvi tusim zanika. Nevim, jestli Ti to, co pisu k necemu pomuze...
Jinak ja mam taky, uz od leta nehormonalni telisko. Jsem s nim docela spokojena. No, krom silnejsi menstruace mam ale taky mnohem silnejsi ovulaci.
Jinak jsem minuly tyden, po dvaceti měsicích přestala kojit. Ale mléko mám teda pořád :-)
Taky jsem vykoupala Kačku v řece - byly jsme na klidném písečném poloostrůvku a dvě vteřiny jsem se nekoukala... naštěstí bylo venku ještě teplo... 13st... no, ale stejně. Ještě se nestihla ponořit... chytla jsem jí za tu venkovní ruku... svlíkla, sebe taky, zabalila do mýho svetru a šály a mazaly jsme domu. Táta nám připravil horkou vanu, nahřáli jsme oblečení a snad ťuk, ťuk dobrý...
No máme to asi v rodině... Já se někdy v šesti koupala, když pode mnou prasknul led...
Jinak naše rodinná krize asi pokračuje... moc nevím co s tim... jedno je jistý - potřebuju do práce, zbytek se uvidí a bude řešit po tom. Asi má manžel krizi středního věku :-( Doufám, že ho to přejde dostatečně brzy, než se odcizíme úplně... no za chvíli už to bude rok
ach jo.
Ale neni to zas až tak hrozný.
Poslala jsem konečně žádost na uznání toho mýho diplomu a příští čtvrtek mám audienci na pracáku... kde mi poradí, co vlastně a jak mohu dělat. Tak uvidíme.
Jinak ti moji dva rarášci se pořád pošťuchujou, berou si hračky a tak podobně... někdy je to docela záhul.
Tak ať se vám všem hezky daří a já se zase někdy ukážu!!!
Jo, 28. února přílétám do ČR a zůstávám do 17. března, budu sice bez auta, ale relativně nějakému srazíku nakloněná.
A taky někdy napište, tak vy všechny se máte!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.