| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O sněhu a slušném vychování

Milá Milado, s tímto Tvým názorem naprosto souhlasím. Také si myslím, že je povinností rodičů dělat své děti šťastnými nebo přinejmenším - nečinit je nešťastnými. A také si myslím, že rozvod rodičů je pro jejich děti správným řešením pouze v těch případech, kdy se jedná o alkoholismus, drogy, domácí násilí a podobné patologické jevy. Dětí by se neměly dotýkat krize rodičů pramenící pouze z jejich nespokojenosti či zamilovanosti do svých milenců a milenek. V tomto případě jsem také pro zachování tradiční rodiny a rodiče ať se chovají rozumně, rozumně tím myslí, ať se domluví na jiných pravidlech - kvůli dětem. Přivedly je na svět, je to jejich morální povinnost a především by to měla být láska k dětem samotným. Moje děti konkrétně by opravdu hodně trpěly, kdyby ráno nenašly každý den tatínka nebo mě doma, kdybychom žili odděleně. A nemyslím, že záleží na věku dětí, já osobně si nedovedu vůbec představit, že by od sebe šli mí rodiče, a to u nich jejich vztah nebyl vždy až tak růžový. Já bych nedokázala své děti opustit kvůli nějaké potenciální nové lásce, i střídavá péče není to pravé řešení. Tenhle chaos ve výchově a životě dětí chápu pouze v těch výše zmiňovaných důvodech rozpadu manželství. Tam to bývá pak osvobozením od stresu a trápení. A jsem hrozně šťastná, že si můžu být jistá a věřit tomu, že i můj manžel svoje děti miluje a nikdy by je neopustil.Nikdy by jim nezkazil dětství a dospívání. Domluvit by se lidi měli v případných manželských krizích i přes různé emoce nějak tak, aby se to dětí nějak bolestně nedotýkalo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.