| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O sněhu a slušném vychování

Milado,

jeste jinak - zrejme jste nepochopila o co mi jde, znova to vysvetlim.

Sve (dle meho nazoru) dulezite prispevky jsem vzdy podepisovala. Takhle to nema smysl. Pokud si nechate Miladu v nicku, budou Vas tu takto oslovovat a pri hledani Fulltextem vyjedou vsechny Vase prispevky...uz ted mi to vyjede 15 stranek! :-( Cili maminky se budou muset prodirat dalsima a dalsima prispevkama, ktere s "mym" tematem pranic nesouvisi. Nevim, kam vsude jeste pisete, nikde jsem Vas nezahledla. Pokud koukam na Maminky v zahranici, sem: http://www.rodina.cz/diskuse200.htm tak tam Vas nevidim.

Janino,
ale no tak :-) O "stari" mych deti nejde prece nejde. Jde o to, ze spravce stale neudelal filtrovani podle registrace, coz slibuje uz roky :-( Pokud by tohle fungovalo, muze tu byt Milad treba sto a vzdy by to naslo jen prispevky pod moji registraci. Jenze jsme na Rodine, kde nefunguje nic z beznych diskuznich serveru.
Ja jsem si v zacatkach rekla (to jsem jeste verivala, ze se neco zmeni), ze prispevky musi mit nejake znameni, ze do tech dulezitych "neco" vpašuju, nez to Pavlin udela. Tehdy tu nikdo s timhle jmenem nebyl a melo to byt na omezene dlouho dobu. Jenze:-( Ta doba se protahla a kdo vi jestli to spravce vubec nekdy zprovozni. A
O tohle mi jde, ne o nejaky copyright na "Miladu" :-DD

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.