| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O sněhu a slušném vychování

Milado, v případě vašeho známého vdovce, který si vzal ženu s třemi dětmi celkem chápu právě tu ženu, kterou uspokojilo, že ji řekl, že bude na tom čtvrtém místě, hned po těch dětech. Té ženě to dalo pocit jistoty, že partner bude její děti a její vztah jako matky respektovat a nebude se snažit drát se na prví místo před ty děti, které by tím časem mohly eventuálně trpět. Ale já osobně si myslím a alespoň u sebe to vidím tak, že můj vztah k dětem a můj vztah k manželovi nebo partnerovi jsou paralelní a neslučuju je, jsou to prostě jiné lásky. Kdybych je měla brát nějak stejně, což podle mě nejde, mohlo by se stát, že by člověk třeba i podvědomě začal přemýšlet o prvenství toho kterého vztahu a nerada bych, aby to ani vzdáleně s přeháněním a nadsázkou, připomínalo nějakou osobní Sophiinu volbu.
Asi to zní blbě, možná jsem to jako přirovnání neměla použít, protože Sophiina volba se týkala dětí. Ale tak nějak mi to zdůvodňuje můj postoj k dětem a muži. Miluju je všechny, ale k dětem je to láska mateřská, k muži je to láska jiná. Jsou pro mě důležití všichni. Jinak kdybych se měla teď hypoteticky rozvádět a časem si vzít někoho jiného, tak taky budu na první místo stavět ty děti. Alespoň zezačátku, než bych si byla jistá, že ten nový partner se nebude s dětmi porovnávat a bude respektovat, že moje děti jsou pro mě důležité a nechci je novým vztahem ohrozit. časem bych asi vztah přehodnotila a brala bych je všechny tak, jak to cítím teď ve svém manželství. (Samozřejmě , kdyby vztah fungoval).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.