| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Víte, co je EB viróza? Mononukleóza.

Dneska jsem narazila na tuto diskuzi, chtěla bych se zeptat:
je to 3 a půl roku, můj tehdejší přítel měl mononukleózu, nechala jsem si udělat testy spíš pro klid svědomí, výsledek- prý mám lehčí formu mononukleózy, a navíc jsem ji prodělala už někdy předtím a nikdo ji neléčil. Což mě vyděsilo, vzpoměla jsem si na jednu epizodu ještě o dva roky dřív, tenkrát jsem byla ještě u dětského lékaře... bylo mi špatně, byla jsem permanentně unavená, jako bych měla nějakou virózu nebo tak něco ale táhlo se to snad měsíc. Doktor tvrdil že mi nic není, chci se jen ulejt ze školy, že nás zná jaký jsme flákači atd., nakonec mi udělal nějaké krevní testy a zjistil že mám hodně málo železa, napsal mi železo a řekl že to je ono a že to bude lepší. NIc lepší nebylo, ale prý jsem zdravá a namlouvám si to. Bylo to na jaře, připravolala jsem se mj. na přijímačky, součástí byly přísné testy fyzické kondice, ve víře že jsem zdravá a asi si to vážně namlouvám jsem dřela fyzičku, každý den běhala, plavala ačkoli mi bylo zle, myslela jsem že jsem zdravá a lámala jsem to přes koleno. Dieta samozřejmě taky žádná:) Na školu jsem se nedostala, nebyla jsem schopná vůbec ničeho:( přes léto jsem odpočívala a tak nějak se to vrátilo k normálu. Chtěla bych se zeptat, za předpokladu že jsem tenkrát měla mononukleózu, jak moc jsem si mohla ublížit tím že jsem místo diety jedla a pila cokoli a místo klidu trénovala co to šlo? Teď jsem zdravá, jen jednou za rok (přesně v tom samém období- vždy v únoru) mě skolí nějaká záhadná nemoc a trvá mi 3 týdny než se z tohoo vyhrabu.Zbytek roku mi zase nic není. Mohlo by to mít souvislost?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.