| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojda babulky,
tak jsem vas docetla a zase pisu ;o].
Mirko, myslim, ze Lenicka bude e skolky nadsena stejne, jako na Krystof. To jsou tak deti, ktere potrebuji spolecnost a tam se jim ji dostane dost. Kdy ji vyzvedavas?
Kato, dobre zabira misto priznice zabal z tvarohu!!!
Petule, ty uz nemas mobilku, ze mi nepises :o]?
Jinak jsem jako trycko mys. popisu vam jeden klasicky den.
Vcera jsme vstala pred 7 vzbudila Krystufka, polooblikla, vzbudila Kaju, oblikla, nakojila, Kacku dala snidu. hup do auta a odvezli sjme Krystufka do skolky a pak jsem vezla tatoje do Prahy do prace {jen na okraj Prahy} a pak vijo domu a hup k PC a makat 2 hodinky, nakrmit malou jogurtem. V 10.15 jsme sly ven dali jsme si ostrou chuzi 7 km do kopcu, pak vyluxovat horni patro, ohrat obidek, nakrmit, vyluxovat dolni patro, dat spat. Zapnout PC maknout hodinku, vzbudit Kaju, nalozit do auta, dojet do skolky, vyzvedout Kacko, dojet domu 1,75 hod maknout na pc a jit ven. pustit pracku, prijit z kola venku, nachystat obema vecu, postavit s Kackem koleje, precist kus knizky {encyklopedie}, nakrmit Kaju a je tu tata. Naveceri se s Kackem, ja malou koupu a ukladam, pak jdu kacku zpivat na dobrou noc, pak povesim vyprane pradlo, snim jogurta, vnadim tatu na sex {ma rymycku, takze nic}, ctu a spi. A rano zase, jen s jinymi obmenami. To vozeni taty do prace mam jen jednou za 4 tydny, jinak vozi Kacko do skolky tata a ja maka u PC.
Do toho Kryzstufek rad vari, tak 2x tydne musime pect buchtu, od vazeni az pomichani ji udela celou am, jen snih sleham ja!
Karolinka zacina byt Kacko podobna cim dal min a vic a vic tam objevuji sve rysy. jsem ostuda, skoro nefotim a vlozit sem fotku....nemam vecer silu. tak me omluvte, jak to nejak napravim ;o].
Rada bych vas zase, baby, videla. Dame maly srazik?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.