| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Šestinedělí - ženská záležitost, o které se nemluví

Moje šestinedělí byl jedním slovem horor.
Měla jsem velké poporodní deprese a došlo to až tak daleko, že jsem neměla o miminko žádnej zájem. Nakonec jsem brala silná antidepresiva.

Všude se píše o tom, jak po porodu matku zahalí šílenej pocit štěstí a lásky k dítěti.
Já jsem byla překvapená a hodně zaskočená, že se u mě nic takovýho neobjevilo.
Jediný, co mě po porodu zajímalo, jak se zbavit té šílené zimnice.
Byla jsem tak vyčerpaná, že si ani nepamatuju, že jsem po porodu měla syna v náručí a u prsu...

Zní to asi krutě, ale první týdny jsem k synovi necítila NIC!!!!
Vůbec NIC a to byl přímo vymodlený miminko.
Brala jsem ho jako "něco" co chce už zase jíst a už zase potřebuje přebalit........
Až postupem času se to zlepšovalo.

Teď, když toto píšu, tak brečím, protože je mě moc líto, že jsem si syna neužila jako miminko, že jsem měla tak šílené depresivní stavy.

Bojím se, že se to bude v dalším šestinedělí opakovat.......

Proč se tak málo mluví o poporosních depresích?

Ano, šestinedělí může být VELMI kruté a přizám se, že se nedivím, že matka někdy ublíží svému miminku.
Kdybych tomto období neměla VELMI SILNOU podporu a pomoc celé rodiny a přátel, nevím, jak b to dopadlo.....................



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.