| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Šestinedělí - ženská záležitost, o které se nemluví

To je zvlastni. Konecne ctu, ze nekdo prizna problemy s kojenim. Taky si myslim, ze kojeni s vetsimi prsy (80F) je i vetsi problem. Mlicko se mi vytvorilo az na konci tretiho dne po porodu a bylo ho tolik, ze se Honzulka nemohl prsat. Z toho byly puchyrky a ragady a cele sestinedeli jsem probrecela, protoze jedine, co jsem cetla vsude mozne, bylo, ze kojeni nesmi bolet. Po trech tydnech jsem dostala zanet prsu, takze depka se jen prohlubovala. Tezko se ale dalo zkontrolovat, jestli je Honzulka prisaty, protoze pres "cisternu" na nej nebylo videt. Nakonec kontroloval manzel a moje mamka,jestli dumla i dvorec a nejakym zazrakem na konci sestinedeli, kdyz uz jsem chtela kojeni uplne vzdat, se vsechno spravilo. Ted nam kojeni jde a oba nas bavi. Pravda, nemuzeme si u kojeni cist, jako jine maminky, protoze by "cisterna" rozmackla Honzulkovi hlavicku, ale casem to mozna pujde.
:-) Inu vydrzet, to se musi. I kdyz se to ted lip rika, nez dela.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.