| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Profese psychologa

Byl jsem 10 let voják z povolání, par misí, ale pohoda. Pak jsem dělal manažera bezpečnosti relativně klid a už to začalo. Mám to 3 léta. Nevěděl jsem co stím. Panická porucha mně pronásledovala všude. Byla se mnou v autě, v práci, v kině, dokonce i u sexu - není lepší sex než ve třech já, manželka a ona. Rok jsem marodil, pak jsem dostal částečný inv.důchod. anidepresiva vůbec nezabírala, spíš jsem si připadal jako z ústavu, byl jsem mimo. Začal jsem pořádně pracovat. A panická úzkost? nějak na ni nemám čas. Tak mně holka opustila a musím se Vám přiznat, opravdu se mně nestýská, byl to boj, který zatím vyhrávám, vím, že může přijít, jsem na ni připravený. Ale nemužu přemýšlet kdy a neustále ji vyhlížet, ona na to totiž čeká, živí jí to. Dělá jí dobře, že máte z něčeho obavu, že se něčeho bojíte a nevíte vlastně čeho? To je začátek konce. Čeká a číhá na svoji další obět. Tak ji PROSÍM nekrm te, nechte ji normálně chcípnout. Netrap te se, užívej te života. Já nevím jak VY, ja jsem na světě jen jednou a tohle mně nebude kazit život. Drž te se.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.