| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Události před narozením a jejich důsledky

Tak se tu ta debata rozrusta...

Pisu sem proto, ze jsem nad tematem premyslela.

"Pokud jsem nemocna, jdu si lecit. Prozatim musela jsem jen vice nebo mene pracne odmitat zbytecne intervence do meho tehotneho ZDRAVI, ne NEMOCI. Pokud nemohla bych mit dite ale velmi intensivne bych si ho prala, a verila bych, ze kompensuji dusevne svoje biologicke nedostatky a ve zlem vytvorim neco pozitivniho, sla bych na IVF."
Ty tady, stejne jako vetsina populace, predkladas, ze nutnost IVF je biologickym nedostatkem zeny... Jsou ovsem i pripady muzske neplodnosti. A s tim ja zas tak mnoho neudelam. Nemyslis, ze to plati i naopak? Ze v dobrem (i pres biologicke "dostatky") se stane, ze se narodi dite s vrozenou vadou? Kterou by pripadne nepotrebne vysetreni mohlo odhalit? Cimz samozrejme netvrdim, ze se to ma prehanet (jak uz nekdo psal o nekaminutovych videich z UTZ...).

"Deprese a prenatalni a perinatalni zdravi je velmi stare tema. Cetla jsi treba Grofa ci Prekopovou z ceskych autoru?" Zminovane autory jsem necetla, ale to je jedna z veci, ktere jsem, pokud vim, nezpochybnovala.

Myslim, ze by melo platit "vseho s mirou a rozumem" a prehaneni na jednu nebo druhou stranu je scestne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.