| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se léčí bradavice

Ahoj,pred nejakou dobou se mi na obličeji udelali ploché bradavice,bylo to příšerné,od jedné se rozmnožili,až jsem jich mela na pravé tvváři spousty.Vetšinou vypadali jakobych mela akné,ale rozhodne memu sebevedomí neprispely.Doktorka na kožním mi je vypalovala dusíkem,ale to vubec nepomahalo,ba naopak.Jeji lečba me nijak nepomahala a prestalasem tam chodit,obednalasem se k jine kožařce,samozrejme me obednala až asi za mesic a pul,jak to bejvá ve velkých mestech.Za tu dobu se mi zase rozmnožili.Já jsem ale hledala na internetu rady a dočetlasem se,že to je onemocnení treba i psychického puvodu.Tak jsem se s nemi smířila a potíralasem si je citronem,nekolikrat denne co to jen šlo,klidne každou chvilu co si jen vzpomenete.Nakapejte si do nejaké malé sklenky citron a takovým tím tamponkem na čištění uší si ten citron nanašejte,klidne i agresivne,klidne at to štípe.Ty potvurky za krátký čas zmizí.Najednou byly pryč,bylo to snad zedne na den.Proste se slouply a byla pod nimi hezká kuže!!!!K té doktorce jsem šla,povedela jí to a jen se smála,proste jsem si pomohla sama a mám zas peknej ksychtík!!Funguje to i na normální bradavice,hezky je vypálit citronem!!Hodne stestí!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.