| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Události před narozením a jejich důsledky

Kris, beres to vsechno prilis konfrontacne a chyli to opravdu na ztratu casu, ne kultivovane polemiky. Jsi zapomnela v citaci napsat jeste svoji predchozi vetu, ze s neplodnosti muze nemuzes nic delat. Ja jsem ti pouze dovysvetlila, ze o zivotnim prostredi zacala jsem mluvit proto, ze s pricinou muzske neplodnosti delat neco muzes. A dovysvetlim jeste, ze prave proto zverejnovani vedeckych vyzkumu ma smysl. Takze precti take co jsi psala, jestli nerozumis proc ti nekdo odpovida jistym zpusobem.





"NETVRDIM, ZE MAS NECO PROTI IVF, JEN UKAZUJU NA JINY VYZKUM, KTERY NA TU TVOJI "INTERVENCI DO ZDRAVEHO PROCESU" MA JINY POHLED NEZ TY. ZAJIMALO BY ME, JESTLI JSI SCHOPNA V POPULACI POZNAT LIDI POCATE METODAMI ASISTOVANE REPRODUKCE. BUDES SE ASI DIVIT, ALE ZADNY CEJCH NA CELE NEMAJI."

Stale ta souvislost mi nedochazi. Samozrejme nepoznam na ulice deti ze zkoumavky. Ale neplodnost je neco jako nemoc, nebo je to zdravy proces??? Ja nemam nic proti lecbe nemoci zvlast pokud sance na uspech jsou velke. To ti tvrdim celou dobu. A ted vazne nechapu co mi chces rict.


"O SOBE SI MYSLIM TOTEZ :-)"

Dobre, nemam nic proti.

"POLEMIZUJU PROTO, ZE CHCI UKAZAT, ZE SVET NENI CERNOBILY. SOUHLASIT SE STADEM JE JEDNODUCHE. A BOHUZEL VETSINA LIDI KE ZDROJI A SKONCI U TOHOTO CLANKU."

Ja nezadam po tobe abys souhlasila se stadem, ale ptam se, co mas proti vyzkumech, ktery clanek pouze referoval. Pokud jsi kvalifikovana (a jako vedkyne jsi) posoudit jejich metodickou duveryhodnost, tak pust se do toho, osvet stado. Asi jsi zapomnela co jsi psala Sally: ze pry vedci, ktere vypracovali statistiku neumeli jine uplatneni. Ja par tech clanku, na kterych se opiral Dowling videla jsem, a nemyslim si ze jsou to spatne konstruovane hypotezy.

Co se tyka formy a obsahu, jiste vis, ze i neco jako polemicka korektnost je veci formalni. Mi vubec nevadi polemicky OBSAH tvych prispevku, vadi mi jejich formalni POVRCHNOST, totiz polemizujes s tim, co jsi necetla. Takze ja plne respektuji tvuj nazor (treba ze i s nim nesouhlasim), ale tlacim te k tomu, abys ho lepe argumentovala. A ve vede k tomu zvykla jsi, ze?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.