| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku "Nadstandardní" těhotenství

No mě by taky nenapadlo u gyn platit, jednou jsem v telce myslím na Nově o tom slyšela a docela mi to jako zdravotníkovi příjde blbý ne-li přímo neetický, kdyby to bylo cokoliv jiného, ale aby to mělo jedinou výhodu, že nemusím pro recept (a následně si zase třeba nemůžu vybrat levnější lékárnu) tak takovou "nadstandartní péči teda oželím (a ještě to chování co Briel popisuje to je doopravdy vrchol)

Lucka tady psala : " Zpocatku mne stvalo, ze nedela casto ultrazvuk, ale celkem realisticky mi vysvetlila, ze je lepsi mit 3 UZ od opravdoveho odbornika na UZ, nez v kazde poradne u bezneho gynekologa, ktery neni zkuseny ultrazvukar (ze pry je to jenom zbytecne plytvani penezi)"

nehledě na to, že se mluví o možném negativním vlivu UZV na plod. V Midwifery Today se mluví o možném vlivu na neurologický vývoj plodu. Zvláštní pozornost se obrací na zvýšený výskyt poruch autistického spektra v souvislosti s rozšířeným užíváním ultrazvukových vyšetření v industriálních zemích.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.