| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, taky máme holčičku - skoro 5 měsíců a minulý týden jsem jí nechala náušničky píchnout. Dlouho jsem uvažovala, jestli to mám rozhodnout za ní nebo počkat, až se rozhodne sama, ale opravdu neznám holčičku, která by nechtěla mít v ouškách náušničky. Tak jsem se po dohodě s naší obvodní doktorkou, která tvrdila, že pokud náušničky ano, tak nejlépe teď dokud je malinká, rozhodla. Je pravda, že plakala, ale myslím, že té bolesti bylo míň než vzteku z toho, že jí drželi tak, aby se nehýbala :o)
Souhlasím s Prckem, že jsou prostě věci, které rozhodují rodiče. Např. já zastávám názor, že pro dítě je nejlepší kojení, ale je spousta maminek, které pro to, aby se např. mohly vrátit do práce své dítě nekojí (samozřejmě teď nemám na mysly ty, které kojit z nějakého důvodu nemohou) a přitom je to asi důležitější než dírky v uších. Já mám náušnice od devíti měsíců, sama jsem si pak ve čtrnácti nechala další dvě nastřelit a teď jsem je vyndala, nechala si jen ty dvě původní a prázdné dírky nejsou vůbec vidět a rozhodně mi nevadí, že je tam mám. Třeba si do nich zase někdy ty náušnice vrátím :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.