| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přítomnost partnera po celou dobu porodu – pouhá fikce?

Ahoj,

rodila jsem v Krči (4/2005) a manzel byl opravdu poslan domu, protoze jsem prijela brzo (malo otevrena). Klasicka hekarna tu da se rici neni. Maminky jsou pred porodem na stejnem oddeleni jako ty po porodu. Ale maji zvlast pokoj. Takze nejsou na jednom pokoji ty pred a ty po porodu s mimcem. Ale potkavaji se na chodbe, atd. Porod trval vice jak 24 hodin. Ale nebylo to tak hrozne, kontrakce u me i na pul dne prestaly a pak zase zacaly. Byla tam i maminka asi tri dny s obcasnou kontrakci. Takze nekdy je na miste, ze jde tatka domu. Ale samozrejme, kdyz se porod blizil a kontrakce byly vetsi a vetsi, tak bych manzela uvitala. Ale neslo to. Na toto oddeleni nemaji navstevy vstup. Kdyz me pak dali na porodni sal (otevrena asi na 5 cm), tak tam pak mohl i manzel. Musim rict, ze jeho prichodem se mi dost ulevilo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.