| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem doma, probírám fokty, nafotila jsem 280 fotke, tak mám co dělat než je zpracuji. Vystopení bylo super, když přišli na řadu tak se jedna holčička rozplakala ... začala hrát hudba a ona se rozeběhla k mamince. To vám byl nervák, potom volala na maminku, že chce napít, tak dostala loknout. Chudinka byla ve velkém stresu a celé vystoupení tím bylo poznamenáno, ona je jinak mooooc šikovná. Diváci byli skvělí a velmi jí i celý náš tým podpořili. Mnoho z nás mělo slzy v očích, ale vše dobře dopadlo a sklidili obrovský potlesk. Do dalšího kola nepostoupili, ale to nevadí. Nikolka pro mě vyhrála už tím, že vše zvládla a při vystoupení se stihla ještě usmívat, navíc když se dozvěděla, že nevyhráli, tak to klidně přijala a měla radost, že dostala bonbon :o))))))))))))
A tady malá ochutnávka fotek:
NÁŠ TÝM PŘÍPRAVKY

PŘI VYSTOUPENÍ

... FANDÍME ....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.