| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj. Taky mně mrzí, že jsem tak daleko, protože bych se ráda stebou stýkala, protože by jsme si měly o čem povídat. Dneska jsem dost utahaná to cestování mně teda zničilo, a pak jsme ještě 2 hodiny jezdili s malou venku, protože doma nespí tak dobře jak venku. My jdeme už na druhé očkování Hexy. Tbc nám vůbec nehnisalo, hned tam měla stroupek. Tak doufám že nás nebudou přeočkovávat, protože většině dětí to hnísá. Tak uvidíme. Malá to očkování snáší velice dobře, žádná teplota ani zarudnutí. Když si vzpomenu jak očkovali syna, nožička zatvrdlá a zarudlá no hrůza. Ještě jsem se tě chtěla zeptat, má Eliška cumlík? Rozárka ho razantně odmítá, dala jsem ji ho v porodnici, a tam ho přijala. Pak přišla sestra a řekla at jí ho tak brzo po porodu nedávám, že by mohla ztratit sací reflex. Tak jsem jí ho nedala a pak už ho nechtěla vůbec. Ted usíná s plinkou a cumlá jí. Vyzkoušeli jsme snad všechny možné druhy cumlů. Ale nejhorší je, že než přejde na plínu první ji musím uspat u prsu a jak jí oddělám tak honem jí strčit plínu aby se neprobudila. Takže zatím ahoj a dobrou noc

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.