| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Plísňová infekce prsu

Dobrý den,i mne potkala podobná zkušenost,jako paní Zdenku,děsivá bolest při kojení,palčivá hodinu po.. Jen naštěstí naše malá neměla žádný problém-moučnivku apod.Dr. mi napsal Canesten a Mesocain.3 den,kdy jsem zrovna byla i na kontrole, bylo zlepšení,měli jsme všichni radost,že se to tak rychle a lehce vyřešilo.Ovšem další den se bolest vrátila v plné intenzitě.Kojení z pravého prsu jsem se bála a už jsem viděla,jak do nejdéle 14dní přestanu kojit.Za další 3dny jsem znovu zajela k Dr. - byla jsem rozhodnutá žádat ultraz.vyšetření a vůbec vše,co radí Dr. Paulová v odpovědi pí. Zdence. Tentokrát tam byl jiný Dr. ( v čekárně jsem kojila-a to zřejmě napomohlo ) - že mi bylo sděleno,že nejde o žádnou mykozu-tedy kvasinky, ale o ragády-prasklinky na bradavce.Předepsal mi (ale je volně prodejná) mast - Calcium.Byla jsem rozmrzelá,jak se mnou byl Dr. hned hotov a nevěřila mu.No a už den po mazání velká úleva!A dnes již při kojení žádná bolest,jen sem tam se to lehce ozve. Měla bych kojit i přes klobouček,ale to nám vůbec nejde a co jsem se zas dočetla na http://www.kojeni.net/databaze.php?mc=41 -tak to více ani zkoušet nebudu.Snad už jsme z toho venku. Tak to jen kdyby jste zažívaly něco podobného-že se prostě musí vyzkoušet vše, určitě to za to stojí. Držím palce,Ilis

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.