| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, tak my máme náušničky asi podobný, z bílých kamínků kytičku, ale máme bílej i uprostřed, i když tam dávají i barevný. Mně se ale tyhle jednoduchý líbily nejvíc. A koupili jsme je tady v Šumperku za 660, ale to jenom proto, že tady měli velký slevy na zlato, jinak se ve všech zlatnictvích pohybovaly kolem 1200.
Jinak my teda bez dudana ani ránu. Dali jsme ho malé právě proto, že měla obrovskej sací reflex, teď si teda dává i hodně ručičky do pusiny, ale bez dudana neusne. A někdy jí ho dávám i v noci, když se probudí brzo na jídlo. Jako dneska, vůbec jsem se nevyspala a k tomu se mi ještě zdály hnusný sny, že nás manžel opustil. Ale to jsme ještě jaksi neměli Elišku, no byl to blázinec:-(
Já mám pořád z cestování s malou trochu strach, ona mi nevydrží vzhůru v kočáru, jak nemá na co koukat, ani v autosedačce se jí moc nelíbí. Navíc máme starý auto, tam jsou krátký pásy, takže ji tam musíme rvát oba dva, no je to děs. Hrozně se těším za kamarádkou do Olomouce, nebo vůbec až tam vyjedeme, ale teď je to fakt na nic. Jsem ráda, že dojedeme k mámě. Tak doufám, že čím bude starší, tím to bude lepší. Ona i po porodu, pak doma, byla taková, že potřebovala pořád mít někoho u sebe, nemohli jsme se ani najíst. Teď už vydrží, takže je to fakt čím dál lepší.
Včera jsem se vztekla v těch obchodech tady, potřebovala bych pro malou dupačky vel. 80 a nic. Bodýčka ještě tak jo, ale ty dupajdy nic, kalhoty taky nic, já ji nechci oblíkat do džínovýho. Ještě jsem jí chtěla koupit punčocháčky, no ale zdejší obchodníci už mají léto, tak nic. Ale přece i v létě může být chladno na punčocháčky, ne? Tak nevím, fakt jsem z toho marná. Ono jako taky aby tříměsíční dítě nosilo velikost ročního, to na mě taky všichni koukali jak na blázna, ale ona má dlouhý tělo, takže ty bodýčka jsou nám buď tak tak, nebo krátký a rukávky má dvakrát ohrnutý.
No nic, tak já se jdu pomalu chystat, musím jenom zaskočit do práce a pak nás manžel odveze k mámě. Jde k doktorovi na kontrolu, byl chudák s náma nemocnej, a pak ještě k zubaři, tak si tam chvilku pobudeme. Zatím papa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.