| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, já se sem dostala až teď. Byli jsme u mámy už od dopoledne, pak jsme ještě chtěli jet nakoupit do hyperky, ale jak jsme tam přijeli, tak jsme to zase otočili, protože tam bylo děsně aut. Před sedmou tam jel manžel sám, já jsem teda nadšená nebyla, chtěla jsem si to tam projít, protože aspoň vzpomenu na všechno, co chci koupit, takhle když mu napíšu seznam, tak stejně na půlku věcí zapomenu :-(
Malá mi dneska spala až do 18:45, pak jsem ji vykoupala, nakrmila a šupla do postýlky, ale pořád tam huláká, tak jsem zvědavá, kdy usne a jak dlouho bude spát. Takhle jsme to nikdy nedělaly, no jestli se bude budit v noci co dvě hodiny a pak bude chtít být hodinu vzhůru, tak mě trefí, já se potřebuju konečně trošku vyspat.
Ten fusak už nedávám, já teda ani žádnej neměla, dávala jsem jenom fleecovou zimní zavinovačku do autosedačky i do kočárku, přes to ještě deku. A teď jí dávám jenom deku, celou ji do ní zabalím a když je chladněj, tak jí přidám ještě fleecovou deku. Já jsem ji ze začátku hrozně zavlíkala a ona potom měla potničky, tak teď oblíkám míň. Mám ojetej kočárek od kamarádky, ona mi říkala, jak malýho oblíkala, měla ho v listopadu a zima byla tenkrát tužší, takže jsem věděla co a jak. Dávám jenom bodýčko, dupajdy a fleecovou mikinku, zatím se mi stalo jenom jednou, že jí byla zima a to tento týden, jak tak hrozně foukalo, no to byl hnus.
S tím oblečením máš kliku. Já myslela, kolik nepodědím po ségřiných dětech oblečení, no ale přece jenom už je to 20 let, co byli mimina, takže smůla, moc toho nezbylo. A co zbylo, to mi přišlo takový divný, když jsem dala malé sametový dupajdy po neteři, tak v nich vypadala jako žížala, no děs, tak jsem jí to ani nedávala. No a tchýně mi pořád nutila 25 let starý a zapraný plátěný košilky a použitý kalhotky, tak to jsem rovnou zavrhla, to si může nechat. No, musíme k nim zas v pondělí na oběd, tak se musím obrnit trpělivostí a plechovým žaludkem :-D
No tak ta malá mi asi spát nebude :-/ to bude teda noc

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.