| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přijdeme od nového roku o stovky nebo dokonce tisíce korun měsíčně?

Aido, z tvého příspěvku se domnívám, že asi žiješ v zahraničí. Nebo se snad pletu? Já šla do mateřství s odhodláním, že chci se svými dětmi trávit maximum času a být tu jen a jen pro ně, dokud budou malé a nezačne jim být má přítomnost spíš na obtíž (haha). Dobře si však uvědomuji, že nežiju ve vakuu oddělená od vnějšího světa a jednou mateřská skončí a já se budu poohlížet po práci. Tam "venku" na mě však žádné místo nečeká, jelikož jsem před oběmi mateřskými pracovala vždy jen nárazově po krátký čas. A tak se zrodila myšlenka, rozšířit si v době dokud jsem doma své vědomosti, udělat si vysokou, abych pak měla na trhu práce větší šance. Proto jsem vnesla toto téma do diskuze a jsem ráda že se to rozvinulo v zajímavou debatu. Jak to tady tak sleduju, patřím k menšině těch neambiciozních žen. Veškeré mé pohnutky se odvíjejí od rodiny, do které momentálně vkládám veškerou svou energii. Je pro mě těžká představa, v tuto chvíli, že bych se měla jen trochu vzdálit a navíc ještě překonávat různé překážky (zajišťovat si hlídaní apod.). A červíček pochybnosti ještě našeptává, že bych mohla jako matka selhat. Nevím. Co vím však ale určitě, že jednou ten čas příjde a já se budu muset tak i tak zařídit. Neboť ten příjem by rodině určitě chyběl. Chci se však zeptat konkrétně tebe, psala jsi, že od Září nastupuješ do školy. Zajímá mě, jak to máš s kojením, když máš tak malé mimi? Já tedy ještě kojím a chtěla bych ještě tak do dvou let. To je zase o starost víc, nemyslíš? A odstavovat kvůli tomu, že chci chodit do školy, to se mi zdá taky dost necitlivé.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.