| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
tak jsme zpátky od tchánů, no kardinálně mě nas...i, ale to je jedno. Jen mě mrzí, že jsme u nich byli podruhý a malá tam podruhý měla hysterickej záchvat. Na to, že vůbec nebrečí, tak mi jí bylo hrozně líto. Nakonec jsem ji vzala do kočáru ven a byl klid.
S tím tvým bývalým je to fakt blbý. Já nesnáším chlapi, co chlasčou, teda neříkám, že by si můj občas nedal, ale opilej je tak dvakrát do roka a to si myslím, že udělá každej jinej normální chlap taky. A on navíc když je opilej, tak není ani nijak otravnej, jen dá práci přemluvit ho jít domů :-D. Ale u manži v práci je víc takovejch rarachů, co si neuvědomujou, že doma na ně čeká ženská a děti, hlavně když oni si užijou. Fakt bych jim někdy nejradši dala pár facek.
K doktorovi jdeme až ve středu, zítra musím do práce, no fakt se mi chce. Asi si udělám aspoň ve čtvrtek volno. Mám už zase docela depky, že tam chodím každej den a vlastně si nemám kdy oddychnout. Už se docela na tu středu těším, zůstaneme potom u mámy a pojedeme domů, až se manžel bude vracet z práce. Strašně se těším, až budu mít vlastní auto, máme od manželova kolegy domluvenýho favorita, tak jen doufám, že tam nějak nacpu podvozek od kočáru do kufru.
Dík za radu ohledně toho cestování, já už se tak hrozně moc někam těším, v Olomouci mám kamarádku z chatu, co jsme si od ní kupovali kočár, tak se u ní chci zastavit. Ale teď v sobotu asi pojede manžel projet s tím kolegou to auto, on právě chtěl delší jízdu, aby si to manžel vyzkoušel, tak pojedou do Olomouce, ale sami. No a pak je u nás pouť, takže taky nic a pak už asi manžel bude jezdit zase na stavbu, teda snad, tak nebude tolik času. Ale snad ho některou sobotu zase přemluvím.
Tak já jdu chrnět, manžel jde taky brzo, zítra jde na ranní. papapa, M.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.