| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přijdeme od nového roku o stovky nebo dokonce tisíce korun měsíčně?

Jazu, ja ti skutočne držím palce, aby si sa trošku prebrala a začala sa trošku zaujímať aj o seba a pracovať na sebe, ja chápem, že chceš byť pre manžela oporou a nerobiť mu zbytočné starosti, len dúfam, že sa to raz neobráti proti tebe a že mu raz nepovieš: "vychovala som ti tri deti, obetovala som rodine všetko a ty ma teraz: opúšťaš, opovrhuješ mnou, nevenuješ sa mi, zanedbávaš ma, a pod. (dosaď si tam čo chceš)...
ale poviem ti jedno - ten môj je totiž hrozne rád, že som doma, sedím na zadku a starám sa o Peťka a vôbec ho nenadchlo, že od 1.6. nastupujem do práce aj keď vie, že proste tá robota za to stojí (hlavne ten pracovný čas s ohľadom na malého) a nehovoriac o tom, že finančne sme už úúúplne mimo, takže robotu potrebujeme ako soľ... totiž u nás bol veľký problém aj to, keď som chcela začať chodiť 2 x do týždňa cvičiť, častokrát chodil domov o 20:00 h, o 21:00 a podobne... ale keď som si to presadila, už nie je preňho problém v pondelok a vo štvrtok prísť domov pred 19:00 h, aby som mohla ísť cvičiť...
no a hlavne viem, že si uvedomuje, že sa budeme musieť podeliť o všetko, čo domácnosť obnáša - od Peťka, cez upratovanie, umývanie riadov, pranie, žehlenie, varenie, umývanie dlážky a nákupy a podobne... doteraz to všetko ako hovoril bola "moja povinnosť, lebo ja som doma", teraz začnú kruté časy aj preňho a to že príde domov a vyloží nohy pred TV - žiaľ môže zabudnúť...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.