| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Meli. Ty už určitě makáš jak šroubek. A já si dneska budu užívat odpočinku. Nemusím vařit, máme tolik jídla, že to budeme dojídat celý týden. Naši když přijedou vždycky tolik toho přivezou, že se to nedá sníst. Dneska je tady škaredě, tak nevím jestli půjdu s malou na procházku. Zítra bych chtěla jed za tou svojí kolegyní, ale nevím jestli jí to bude vyhovovat, protože chtěla jed do Šternberka nechat malé znova prohlédnout kyčle, protože v Rýmařove je jediný ortoped a ten stojí za h...o. Kryštofovi zanedbal nohy a pak 2 měsíce chodil s ortezou a s berličkami. A když jsem to té kolegyni řekla, tak radši pojede jinam. Ty se máš, že budeš mít vlastní auto, moje švagrová má taky favorita a je moc spokojená, na ty jeí nákupy a návštěvy kamarádek je ideální. U mně je problém, že nemám řidičák, já bych na to neměla nervy a manža ví že jsem strašpytel a proto by mně nepustil za volant a s děckami už vůbec né. A stejně naše auto používá k dopravě do práce. On totiž by autobusem nejel:-) My jsme spolu 8 let a za tu dobu jsem ho neviděla jed autobusem. To moje ségra je v řizení jiná než já ona měla řidičák půl roku a odešla do Anglie a tam jezdí po opačné straně a ůplně v pohodě. Ona bude po tatkovi, ten jezdí celý život. V sobotu mám v plánu zajed do Bruntálu se podívat děckám na nějaké jarní věci, je to hrůza jak malá ze všeho vyrůstá a Kryštof jak všechno ničí.Máš v plánu chodit s malou na plavání? Tady u nás to funguje od půl roku věku dítěte. Jenže nemám řidičák tak smůla, ale chtěla bych přemluvit manžu at tam jezdí a on by pro malou udělal první poslední tak uvidíme. I když si ho nedokážu představit samotného chlapa mezi tolika ženami. A nebo nás tam bude vozit, ale to ještě uvidíme máme ještě 2 měsíce čas. Tak zatím pá pá a nepřepracuj se a udělej si aspoň do konce týdne volno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.