| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přijdeme od nového roku o stovky nebo dokonce tisíce korun měsíčně?

Já s tebou souhlasím. Myslím si, že např. práce z domu, nebo aspoň zkrácené úvazky by pomohly. Prostě podporovat zaměstnanost matek s dětmi. Souhlasím také s tím, že každá jsme jiná. Já tu podporu mám, v manželovi, v mamince. Měla jsem taky trošku problém, protože jsem kojila maldšího syna do 3let a tak než se šlo např. do autoškoly tak nastalo velké odstříkávání. Ještě ve školce syn bavil učitelky vysvětlováním, že maminka má nemocná kojítka.
Přiznám se, že trošku nechápu neochotu manžela (v některých článcích to zaznělo, když není podpora manžela) aspoň trochu své ženě ulehčit, ono přece stačí umýt nádobí, skočit nakoupit. Mě mateřská deptala opravdu jsem potřebovala prostě nějak vypnou od plínek a zabývat se něčím jiným. Neodsuzuji matky, které nemůžou najít práci, ale ty které si radši pořídí další dítě než vůbec nějakou práci hledat - i takové znám a ony to i na rovinu řeknou. TO JE HROZNÝ ROZDÍL.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.