| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, Veru,
tak na kyčlích jsm byli ve 2 měsících a ok. Já si teda oddechla, protože manžel má s kyčlema problémy, jednu má umělou a na druhou čeká. Byli jsme s malou právě u ortopeda, co k němu manžel chodí a co ho i operoval. Je to moc fajn doktor.
Na plavání jsem s malou chtěla chodit, tady chodí paní domů už od 2 měsíců, ale já to jaksi nestíhám. Chodím skoro každej den do práce a než pak doma něco udělám, tak je večer. Moc mě to mrzí, ale s tou prací z finančních důvodu seknout nemůžu, i když mě to občas děsně štve, to mi věř.Už to vidím, že pojedu jako každej rok furt durch bez dovolené a že se budu těšit na nějakej svátek, že budu mít jeden den volno.
Jinak s tím autem jsem si to fakt vydupala, protože já jsem holka z dědiny a představa, že budu muset být s malou ve městě i přes léto, mě docela děsila. Chtěli jsme teda jiný auto, fabii kombi, ale nakonec jsme se přece jen rozhodli ty peníze vrazit do baráku a vydržet to s tím favoritem. Doufám, že mi tam půjde strčit podvozek kočáru do kufru, dávat to do auta teda není nic moc. Co máš vlastně za kočárek? My máme Hoco Hurricane, ale koupenej použitej od kamarádky, ale je to moc dobrej kočár, je hodně velkej, malá se tam bez problémů vleze. My bysme nekoupili novej drahej značkovej kočár a do levných se mi moc nechtělo, protože některým kamarádkám se docela brzo rozpadly, tak jsme to vyřešili takhle. Kamarádka se o ten kočár moc dobře starala, takže až na trošku ojetý kolečka a 2 rezavý šroubky vypadá jako novej. Já ale stejně pořád šmejdím po kočárkách na netu, jsem na ně normálně ujetá :-D Jo a včera jsem ještě koukala na pokračovací autosedačku pro malou, koupíme asi Storchenmuhle, my ji máme už teď jako to vajíčko, dá se nasadit na ten náš kočár, a tak jsem ji vybrala i jako tu pokračovací, pro 9-36 kg, aby už byla na delší dobu.
Tak jdu do vany a chrnět, dneska jsem nějaká utahaná a děsně mě bolí kolena :-( Papapa, dobrou noc

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.