| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, Veru,
no u doktora jsme dopadli tak, že malá naočkovaná není. On na nás zapomněl a neměl očkovací látku :-D. Pak se ještě vyděsil, jak jsme malou dali na váhu, protože už se na ni nevejde, nožičky jí visely dolů :-D. Ptala jsem se ti na ty náušničky. Dělá to tady Dr. Hejlová, tel. 583 250 676. Je to v Šumperku v Temenici, najdu ti to na mapě a dám ti sem odkaz. Já do toho střediska chodím na gyndu.
Ptala jsem se taky, že malá tak strašně slintá, jestli nemůže mít pak málo tekutin, když toho tolik vyslintá, tak říkal že ne. No a že to právě můžou být zuby, že už by jí mohly začínat. Každý den jí prohlížím dásně, ale zatím je má krásně růžovoučký, žádnej náznak.
Byly jsme pak se ségrou a s mámou na procházce v lázních v parku a potkaly jsme tam moje dvě tety, co tam dělají zahradnice, sestřenice od jedné čeká druhý mimčo a teta mě vyděsila, že toho prvního klučinu chovala bez zavinovačky a asi na stojáka a že pak s ním musela dlouho cvičit. Já malou taky tak chovám skoro od začátku, ona tak byla vždycky klidnější a v zavinovačce jenom ležela, tak jsem dostala šílenej strach, takže se musím příští týden při tom očkování zeptat, jestli se dá nějak zjistit takhle na páteři, jestli ji má malá dobrou.
Jinak jsem od rána šíleně vytočená, protože mi volala baba ze sociálky, že mi už dvakrát posílala dopis, abych doložila malé rodnej list kvůli mateřské, ale že jako furt nic, tak že mi tu dávku zastaví. No ale nepřišlo mi nic ani jednou, ona to posílala obyčejně, tak nevím, nějak se mi nezdá, že by to pošta někde zašantročila. Normálně mě to hrozně vytočilo, protože bych asi těžko riskovala přijít o peníze, takže bych si to nelajzla. Tak tam musím zítra naběhnout.
Taky jdu chrnět, malá mi v noci spala hůř a já nemohla pak vůbec usnout a navíc se mi zdálo, že jsem ji ztratila :-(, takže jsem se budila hrůzou. Zatím papapa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.