| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem ted dala taky malou spát. A jdu vařit a dělám taky rizoto a fazolovou polévku. Dneska poprvé vyzkouším co to udělá s Rozárkou. Včera mi kámoška říkala, že jí už ůplně všechno, tak jsem si vzpomněla na tebe že jsi mněla zelí a asi nic se nedělo , jinak bys určitě napsala. Tak já jdu do toho dneska. Jasně pokud ti tvrdí že to máte zadarmo tak mu prachy nenut. Eliška ti vydrží v klokánce? To je dobrá my jsme ji malé taky koupili a dali jsme jí tam jednou a řvala jak tur, tak jsem jí zpátky zabalila a schovala. Kdybych věděla že to tak dopadne tak nekupuji ůplně novou, no ale co už ted. Ale snad ségra jak bude mít děti tak to využije líp než my. Rodinu si plánuje asi na příští rok, jak se vrátí z Anglie. Tak já jdu konečně vařit at můžeme jít ven.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.