| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čaute holky. Ještě jsem ti chtěla napsat, že naše Dr. měří Rozárku pri každé poradně a měří jí i bvod hlavičky. Tak to dělali i Kryštofovi,tak jsem se divila že Elišku neměří. Malou oblékám stejně jako ty a dávám pod ní i na ní deku, tady ještě fouká dost studený vítr. Tady toto počasí je nejvíce zrádné, ono vypadá že je teplo, ale opak je pravdou,a pak jsou nemocy. Dneska si tatku vůbec neužíváme, protože má hodně práce. Přijel v 17 hod honem něco udělal na Pc a pak musel na domovní schůzi, kde se řešila nová termofasáda, na konec to skončilo velikou hádkou všech nájemníků a nic se nevyřešilo, jako obvykle. A pak jel zpátky do práce expedovat zboří. Přijel před chvílí a už zase dělá na Pc. Takže den jak malovaný. Ještě že to není každý den. Eliška je taky šikovná, že si všímá hraček. Na Rozárku ted musíme dávat hodně velký pozor. Začala se převalovat zničeho nic uvidíš že Eliška tež tak začne. Najednou byla v postýlce otočená. Jo a myslím si, že na krátké body je ještě mooooooooooc brzo Teplo je teprve 2 dny a to je málo. Já počkám až bude teplo déle a nebude foukat studený vítr. A my tady pod Pradědem máme větší zimu. Dneska mi dala kámoška adresu na dětský bazar brumla a ukazovala mi i věci, které si od tama objednala a byly moc hezké a zachovalé, tak to chci taky zkusit. Tak jsem zvědavá. Dneska nemám toho času tak jak budu chvíli mít tak hned se tam podívám. Ty se máš, že víš co zítra vařit, u nás by mrvička neprošla. Já ještě nevím co budu vařit. Polévku ještě máme fazolovou, dala jsem si jí a malá je v pohodě, tak asi někdy udělám i zelí už se těším. Tak dobrou noc

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.