| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
tak já občas něco koupím na m i m i b a z a r u. Teď jsem si tam vyhlídla ty punčocháčky pro malou, tak ještě počkám, jestli mi ségra něco doveze z toho Polska a když tak hned objednávám, protože za týden je u nás pouť, tak aby malá mohla jít v sukni :-D Nejradši bych jí ještě dala berušku do vlasů, vypadaly jí jenom po stranách a nahoře má docela slušný háro :-D
Dneska jsem malou trošku oblafla, začala se hlásit už ráno ve čtvrt na sedm, ale mně se vůbec nechtělo vstávat a ona taky nebrečela, jen mlaskala, tak jsem si říkala, že počkám, až začne pobrekávat a místo toho jsme obě dvě ještě usnuly. To ti bylo tak fajn, já byla včera zbitá jak pes, ale ani nevím z čeho.
Dneska zase budu celej den sama, manžel jede po práci ještě na cvičení, jezdí kvůli těm kyčlím, tak přijede až bůhví kdy. Většinou to má na hodinu, ale víš jak to chodí...ještě někde zaháčí jazykem a dvě hodiny jsou pryč. No ale musím do práce, sice se mi tam teda vůbec nechce, no ale co se dá dělat. Nepůjdu zase v pondělí, ale až v úterý, protože v pondělí jdeme znovu na tu kontrolu očkování na tbc. No už se těším, co nám tam řeknou :-/
Tak já se valím oblíct, pak asi malou, dneska to vypadá, že vypadneme z domu dřív. Zatím papapa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.