| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přijdeme od nového roku o stovky nebo dokonce tisíce korun měsíčně?

Ano v tom máš pravdu, rozdíly v odchodech do důchodu by měli být např. slévači, horníci apod.
Jinak to bylo psané ve smylu, že tuším od ročníku 1968 nebo 1969 nebudou vypláceny důchody podle výdělků, ale jen celoplošná renta, která bude pro všechny stejná tuším 3-5000,- měsíčně (nevím kolik přesně). Máme si na důchod šetřit. Nikdo, ale neřeší, že pokud je např. matka samoživitelka a je opravdu sama s dítětem tak alimenty, pokud jí býv. manžel vůbec platí, nejsou asi tak velké, aby si mohla našetřit (pokud nezneužívá soc. dávky a opravdu je sama), další skupinou jsou např. invalidé nebo rodiny s inv. dětmi. Jsou i další skupiny, ale to se mi nechce vypisovat. Proč nikdo nechce prostě pochopi, že všechny dávky musí být adresné, musí fungovat kontrola a pak si myslím, že potřební opravdu dostanou to co jim patří. Co se týká placení ve zdravotnictví tak já opravdu souhlasím s placením, ale zase pokud budou z těchto nashromážděných částek hrazeny např. drahé léky na rakovinu, drahé operace apod. Pokud to lékař nebo lékárník strčí do kapsy tak se to opravdu míjí učinkem. To je můj názor a můžete se do mě znovu navážet. Pracuji, mám opravdu relativně "lehkou" práci jsem v kanceláři, ale věřte, že nepohrdám žádnou prací. Znám pár lidí, kteří prací žijí (nepracují v těžkém prům. apod.) a kolikrát jsou psychycky tak vyčerpání, že se to dá srovnat s fyz. prací.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.