| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přijdeme od nového roku o stovky nebo dokonce tisíce korun měsíčně?

Barčo-ale to je přesně co jsem tu několikrát psala.

Oni totiž dělají reformu horkou jehlou,jenže pokud chceme aby to tu v naší republice za něco stálo a ta reforma se opravdu vyplatila-tak je potřeba ji udělat pořádně a zgruntu.žádný šolichání jako nám tu nyní předhazují-oni totiž se snaží ušetřit na špatným místě. Je jasný,že se musí reforma dotknout všech o tom není pochyb.ale oni zatím dělají jen to co se jim hodí.vzít peníze těm co je potřebují a...nemá smysl rozepisovat zaznělo to tu už několikrát.a všichni mají pravdu.

Ono totiž udělat jen několik škrtů umí každý-a dělat je jen tam kde je to nejjednodušší.

Já jsem pro reformu-je potřeba a odkládat jí nemá smysl to nepomůže nikomu-ale jsem pro reformu pořádnou a to myslím takovou-aby se udělat pořádek v zákonech-protože v tom jsou díry jak v ementálu a díky tomu utíká mnoho peněz,další jsou třeba odchody do důchodu-je jasné,že nejsou na důcho peníze,ale vem si,že když se pořád bude prodlužovat věk do důchodu-tak moc práce pro mladé nebude.je to začarovaný kruh-joo pokud by bylo práce (prac.míst)víc než je lidí bez práce-no tak at si klidně lidi zůstanou v práci klidně až do smrti pokud to bude vyhovovat všem okolo.ale takhle?jasný jsou lidi,kteří nebudou pracovat i kdyby práce byla všude stejně(stejná pracovní možnost),ale to je minimum lidí.
další je pokud budou zaměstnavatelé lidem platit pořád jen minim.plat tak je jasné ,že se tam lidi moc nepohrnou-musí být rozdíl mezi platem.min. a dávkou pro nezaměstnané-ale ted nemyslím tím že se budou tyto snižovat dávky.ale musí se začí tak ,aby se zaměstnavatelům vyplatilo zaměstnat více lidí a i za víc peněz.
A jsou další a další věci co bych mohla vypisovat-at už jde o zkrácené prac.uvazky-hlavně pro ženy s dětmi....,ale nemá to smysl vypisovat-protože my tady s tím stejně nic neuděláme,protože naši pání poslanci zatím(a je jedno která strana je u vedení-protože si každý brání jen své koryto a na lidi nemyslí-dle jejich práce-kterou dělají)myslí jen na své zájmy a né na zájmy lidí-VŠECH LIDÍ-oni totiž mají jen své-svý okruh lidí a mezi ostatní normální lidi se ani nedostanou-tak neví jak to chodí.je to vidět jen podle jejich tabulky kde píší co kdo jak ušetří-ale plat nejmenší tam mají 15000.male kdo tyto peníze má-většina lidí ty peníze nemá ani omylem.a aby třeba chlap vydělal o něco málo než 10tis hrubého musí mít bůhví kolik hodin přesčasu-tak to je výsměch.

tady někdo psal,že musí být několik hodin v práci,aby vůbec měl tak vysoký příjem,ale to musí být všichni-viz jak jsem psala výše.jasný někdo zase namítne -může jít jinam....bla bla bla.-jenže nikdo nemá stejné možnosti.a aby sebral celou rodinu a šel za prací-Ale kam?1.naše republika není ještě uzpůsobená k tomu,aby se lidé v tak velkém počtu stěhovali za prací jako třeba v USA,ale ani není takový kraj-který by za to stál (myslím stál-možnost práce)aby se to vyplatilo a všichni nemůžeme bydlet v Praze-to prostě nejde.

je prostě potřeba udělat takovou reformu aby se vyplatila všem a byla spravedlivá ke všem-né jen k někomu.to nikam nevede!

omlouvám se že jsem se tak rozepsala,ale klidně bych mohla pokračovat a jistě by mě každý z vás ještě v něčem mohl doplnit co by se mělo udělat ,aby to tak bylo správné a prospěšné VŠEM!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.