| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, Veru,
chtěla jsem se tě zeptat, jak to budeš dělat s příkrmama? Myslím tím, jestli budeš kupovat skleničky, nebo je dělat sama a v tom případě, kde budeš brát zeleninu? Já teď nemám přístup k nějakýmu záhonku, u nás se to nedá, protože otec soustavně už několik let sype do hlíny popel ze spálených plastů, už loni ta zelenina nestála za nic, já to ani nejedla, ale ten smrad z brambor mi teda dělal problémy v těhu. No a tchány se mi o to prosit nějak moc nechce. Nemá se to dělat ze zeleniny ze supermarketů, protože je plná škodlivých látek, myslím, že tu není žádnej obchod s bio-zeleninou a když, tak to bude pěkně drahý. Skleničky se mi moc kupovat nechce, když jsem se třeba dívala, že kilo mrkve vyjde na 150. Já vím, že máme ještě víc jak 2 měsíce čas, ale já už to študuju, nějak mi z toho jde hlava kolem.
Ještě nevím, jestli půjde zítra manža do práce, kdyby jo, tak asi půjdu s malou s kočárem k mámě pěšky, mám to pěkně daleko a do kopce, no ale snad to nějak přežiju. Teda teď nevím, jestli jsem to nepsala už v předchozím příspěvku :-D
Tak já jdu chrnět, dobrou noc

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.