| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
tak my jsme teprve přijely domů, byly jsme s malou celý den u mámy, manža byl v práci a pak jel do Olmíku s tím autem. Ještě není doma, jsme tu samy :-(
Ten kočárek jsi myslela Freeline Explorer, nebo nějaký ten Hauck? Ten Freeline jsem teď viděla na městě, měla ho známá. Trošku mi tam vadilo, že když malé svítilo do očiček, neměla ji jak schovat, leda přes ni přehodit plínku. No možná to nějak jde a ona to nevyužívala, ale ta její malá docela skučela.
Já se rozhodla, že si tu zeleninku vypěstuju. Domluvím se s manželem, aby mi dovezl hlínu a dám ji do kbelíku, snad mi těch pár mrkviček vyleze. A petržel, jeden celer, nevím jestli se můžou dávat i kedlubny. A brambory asi nasadíme na stavbě, snad tam kousíček najdeme, nebo je taky dám do kbelíku. Rajčata nevím, jestli se můžou dávat, ale těch budou mít tcháni habaděj, tak dostaneme od nich.
Musím se ještě pochlubit, měly jsme dneska s malou premiéru. Šly jsme do lázní se projít a malá se vzbudila na jídlo, tak jsem ji nakrmila na lavečce, zrovna nefoukalo a bylo tam fajn, tak jsme to prubly ;-) A bylo to fajn, žádnej stres, prostě pohoda.
Příbor pro malou zatím nemám, asi do začátku koupím jen lžičku a na tu se chci skočit podívat do zdravotnických potřeb. Abych ale řekla pravdu, vůbec nemám tušení, jakou značku koupit, protože se můžeš spálit u čehokoli s těma plastama.
Teda malá teď huláká na kočky na kolotoči a zní to, jako když manža zvrací :-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.