| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přijdeme od nového roku o stovky nebo dokonce tisíce korun měsíčně?

Oddyseus, no o Čezu si nedělám žádný iluze. Někde jsem četla že ten šéf má snad asi čtvrt miliónů měsíčně.A co vlastně dělají ty členové představenstva a dozorčí rady?
Taky mi to vadí, že tu nechávají lidi dřít za pár švestek, třeba za 8 tisíc měsíčně a tyhle papaláši si takhle pěchujou kapsy. A nikdo se tomu nevzepře, protože by hned řekli, že je komunista. Minimální mzda je nějakejch 7 nebo 8 tisíc, to ať se na mě nikdo nezlobí, ale za to bych teda nedělala. Jak píšeš o tom Čezu, tak taky někde psali o Letišti, že ho přichází zachránit Kočárník. Já ho sice neznám, ale moc dobře si pamatuju, jak starší lidi kolem mě na něj v 90.letech nadávali a on teď bude vedoucí nebo co.
Jo a k těm diskusním fórům, to máš pravdu, že jsou nechutný, divím se, že to dovolí, aby tam lidi psali sprostě, rasistický hesla, přáli smrt někomu atd. Pochybuju, že jinde ve vyspělejších zemích takhle diskutují lidé. Ale tady prostě je takovej bordel, že tu tolerují všechno. Asi si tak někteří představují svobodu slova. Tady na Rodině je to asi nejslušnější.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.