| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
tak já do sebe podmáslí nedostanu. A je teda fakt, že jídlo poslední dobou flákám. Fakt si asi budu muset začít chystat svačinky jako dětem do školy, protože jinak se cpu akorát piškotama nebo oplatkama, to je nejrychlejší :(
Taky doufám, že budeme jíst až zeleninku, do umělýho mlíka se mi vůbec nechce. Tak ještě dva měsíce a můžeme jít na to.
Já teda včera malé dala jenom larisu, ale k tomu i ten dekl na kočár, teda vlastně na tu vložnou tašku. V neděli máme tu pouť, chtěla jsem jí dát sukýnku, když nám ségra koupila ty punčocháčky, a pěkně ji vystavit v kočárku, ale asi na to ještě nebude. Za to v úterý jsem se dívala má být zase 26°.
Já budu dneska zase sama. Máma nepřijede a manžel má odpolední, takže když já jdu do práce, on teprve vstává a když přijede z práce, tak my už spíme. Včera už jsem byla fakt vyřízená, ale ještě jsem zaháčila jazykem s kámoškou na chatu kvůli autosedačkám a stejně jsem šla spát skoro v deset. Dneska je Ordinace, tak to budou holky vysedávat u televize, tak se snad do postele dostanu dřív.
Pořád nevím, jestli tomu našemu doktorovi jenom zavolat, že nechceme Elišku ještě nechat očkovat, nebo tam zítra normálně zajet. Stejně bych si zítra dala volno, jsem tento týden utahaná jak pes. A to doufám, že bude hezky, chtěla jsem zůstat u mámy a pak jet až večer domů s malou busem. Ona už tu cestu v klokance pěkně zvládá. A já bych byla zase pořád sama.
Já se dívala na kočáry v pondělí v tom drahým dětským obchodě tady. Měli tam Hoco Tornádo a Tornádo S, fakt jsou krásný. Ten X-Lander tam měli taky trojkolku, ale já si prostě nemůžu pomoct, nějak k těm trojkolkám nemám důvěru. Mně by se líbila ta čtyřkolka s otočnýma předníma kolečkama. Ségra do mě furt hustí, ať si pořídím jenom malý golfky, že na tu cestu autobusem, ale já pak budu jezdit autem a ty golfky málo pérujou a jak je u nás celá dědina rozbitá, jak tam dělali loni kanalizaci, tak bych asi z malé vytřepala dušičku. Začneme pak už jezdit jenom se sporťákem, tak ubude ta taška, zase to bude lepší. Jo a ty ještě nechceš malou dávat do sporťáku kvůli zimě nebo kvůli tomu, že ještě nesedí? Pár známých prosincovek už děti vozí ve sporťáku, akorát tam prostě leží. Ale jsou to většinou Pražandy, oni tam mají teplej. Ale rozesmála mě fotka jedné, když malýho fotila v tom spor´táku, byl jenom v bodýčku s krátkým rukávem a byla tam vidět její ruka na tom kočáru ve svetru a bundě. No ona už ve třech měsících malýho dávala do chodítka a sedět a přestala kojit, aby si mohla zapálit, tak mi to už ani nepřišlo divný.
No nic, já jdu zkusit dát malou ještě do postýlky a taky chvilku zchrupnout. Jinak už to s ní odpoledne nevydržím, ona je fakt hrozně umrčená poslední dobou. Tak papapa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.