| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj janko s Simunkme, tak se klido pridej a rozhovor se, chodi Simunek do skolky nbeo mas pani na hlidani, nebo babicka? A jak to zvladas psychicky, kdyz jej vidis jen vecer, nebo jsi doma nejak drive? ja maka z domu 2 hodky rano a 2 odpoledne, uz mam druhe mimco a zvladame to ok.
Lenicka je uz VELKA slecna, cumim jako buk. To Krystof je stale takovy detsky, ale Kacenka vam roste take do krasy. Od kdy stoji? My mae s Kajou obdobi lezeni, jezdi jako cert, ale...dozadu a to ji vzteka a ne a ne prijit na to, jak se hejbat dopredu. Tak se jukne kam chce a pak tam doleze zadkem a otoci se.
Krystufek uz prekonal vsechny nastrahy skolky, ale musim si postezovat ;o{. Ze platim 350kc denne mi nevadi, ale ze etem nemyji ruce!!!! to me toci.
V utery meli kone, jako kazdy tyden, cekala jsem uz u skolky nez dorazi a vyndaval jsem Kacko s uata, vsechny deti byly jako prase. Ze maji spinave oblecky to je jasnacka, ale ty ruce. Nekecam cerne jako bota!!! A jedou s tim v uate minimalne 20 minut, sahaji si do oci, pusy atd. A taky v tom aute svaci, s tema rukama!!!! Kacko z toho mel zapalene ocit, tak jsem si ho vcera nechala doma v domeni, ze ma zanet spojivek, ale mam fajn kapicky a zavcasu jsem to vymyla a asi to byla jen spina. Jsem rada ze je ockovany na zloutenku A, jinka nevm, nevim, co by si prinesl. Tak se v patek chystam na majitelku, at si to z ucitelkami vyridi. Ze mi je trapne na to upozornovat, ale ze by bylo zahodno u deti dodrzovat zakladni pravidla hygieny. A to jej mam pustit na skolku v prirode? Jak si mam byt jista ze ho ohlidaji? 3 a pul lete dite si samo mydle ruce neumyje, musis na nej dohlidnout, ale oni ty ruce nemeli ani osplichnute vodou a to ten statek je u rodinneho domku.
Uf, tak jsem si postezovala a ted z veselejsiho koutku. V Beroune otevreli aqupark, tak tam dneska s Kajou jdu. Jde poprve plavat, porad ji to slibuji, ale casi je malo, tak chci zacit chodit pravidelne.Ja to take uziju na ten muj pochroumany chodici aparat ;o].

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.