| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Meli. Ted jsem se naštvala, protže jsem měla napsaný už takový kus a omylem jsem si to vamazala. Ty fotky ti pošlu velmi ráda, ať se trošku poznáme lépe. Dneska jsem chtěla jed do ZOO Olomoc, ať vyzkoušíme kočárek, ale jak jsem vylezla na chvíli ven tak jsem myslela, že zmrznu. Takže jsme doma a půjdeme na místní fotbal, né že by jsme byli takoví fanoušci, ale je to příležitost kde se setkáme se známými, jindy nikdo nemá čas, protože přes víkend každý dělá to co nestihl přes týden. Stou stínovou šéfkou jsi mně fakt dostala, já myslela že fakt příjde nějaká šéfová:-D. Ty jsi měla nějaké problémy po porodu? Nebo manža byl hotový z toho čím jsi musela projít? Tak co jak se ti hojí jazyk? Já bych něco takového potřebovala, ale na celou pusu ať nemůžu jíst:-D Dneska má Eliška 4. měsíce, to to tak letí to je hrůza. Tak jsis dala u maminky výbornou polívčičku jo? Já jí mám taky ráda a asi jí příští týden uvařím. Moje mamka dělá výbornou houbovou, dává tam smetanový sýr a tatra mlíko ta je ůplně krémová. Dneska nemusím vařit tak jsem ráda, dneska vaří manža. Zítra máte tu pouť, tak snad budete mít teplo. Na příští týden hlásí tropická vedra, tak jsem zvědavá. Tak zatím ahoj a večer se možná stavim.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.