| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kačko,přesně jsem věděla,že se té věty někdo chytne.Jseš první,gratuluju.Jestli jsis všimla,tak já také dodala,že možnost volby nemají ani maminky.Já jako zodpovědný zákonný zástupce svých dcer rozhodla píchnout.Proč?Třeba proto,že je píchnutí uší neohrožuje na životě(alespoň jsem se s tím ještě nikdy nesetkala.A dcery mají tu možnost v budoucnu naušnice nenosit a jak už jsem tu psala vyndat naušnice je méně bolestivá záležitost,než si nechat píchnout uši.Rozhodně jsem to neudělala v rámci udržení tradice našeho národa.Být matkou dcery,která má jít na obřízku,tak ,kdybych se postavila na řasu nic s tím neudělám ani já ani dcera.Proto nemá logiku srovnávat tyto dvě záležitosti.Na tuto diskuzi jsem šla pro to,abych si přečetla jaké důvody vedou maminky k tomu nepíchnout uši.Důvody jsou různé a logické.Myslím,že víc než o tradici to je spíš o míře vkusu.Každá ho má jiný a to je dobře,protože o čem by se tu jinak mlčelo?Pokud jsi chtěla vyvolat konflikt,tak promiň,ale nejsem ta pravá.Já názor druhých respektuji i když ne s každým souhlasím.A co se týče srovnání píchnutí uší a obřízky za tím si stojím.Fakt mi to přijde na hlavu postavené.Jinak díky za reakci,měj se fajn.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.