| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
tak já se naparovala jako o život. Potkali jsme spoustu známých, dokonce jsem potkala kamarádku, ta čeká už třetí mimi. Je o dva roky starší než já. Pak jsme ještě zašly na hřbitov a pak k tetě, ukázat malou sestřenici. No a tos neviděla, jak jsme se sešly na ulici. Já, mamina, bráchova skorodcera, Eliška, teta, sestřenice, bratrancova žena, jejich 2 dcera, od jejich syna holka, sousedka a její dvě známý. No naprostá katastrofa :-D
Eliška byla docela hodná, pak jak jsme přišly domů, tak mámu počůrala :-D Ale durch :-D Chtěla jsem tam Elišce koupit nějakou hračku na kočárek, ale nic tam neměli. Z balonku by ještě nic neměla a neměli tam nic, co by šlo na kočárek přidělat. Musíme ale tento týden vyřešit slunečník na kočár, já tam pořád dávám plínu, ale je to takový blbý, tak koupíme slunečník. Vzhledem k tomu, že zůstanu v práci, tak si to ještě můžeme dovolit. Dneska byla Eliška v té džínové sukni od ségry, docela jí slušela. Bohužel mě ale nenapadlo ji vyfotit :-(
Ty jo, já vůbec nemůžu jíst, mám na jazyku už 3 afty, to je katastrofa!!!! Tak zatím pa, jdu se koukat na telku výjimečně

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.