| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Nemocnice Strakonice, a.s.

Mám 3 měsíce po porodu a budu se snažit hlavně zapomenout na pobyt na oddělení šestinedělí. Porod, leč byl dlouhý, byl nakonec v pohodě, sestry moc hodné a ochotné. Rodil mě pan primář Chod, který byl moc klidný. Jen mi moc nechtěl sdělovat odborné věci týkající se mého porodu. Zapomněl, že třeba někdo tomu může trochu rozumět. Po převezení na oddělení šestinedělí byly sestry ochotné první den. Když mě "ukázaly" kojení a zjistily, že už si sama dojdu na záchod, péče skončila. Rada pro ostatní,naučte se kojit a pak můžete jít rodit do Strakonic. Nebo buďte fakt mooooc NEODBYTNÝ. Já se snažila být neodbytná, ale asi málo. Sestry hlavně zajímá,jestli mimi přibírá, ale to až třetí den pobytu. Do té doby, jestli kojíte dobře nebo ne, je jim skoro jedno. Ale do té doby už třeba můžete mít totálně zničené bradavky jako já. Jejich hojení trvalo 5 týdnů!!!!!! A kojit jsem se naučila až doma:-( To není zrovna dobrá vizitka . Ostatním přeji lepší zážitek než ten můj.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.