| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
tak já nejsem ani tak fanynka, jako prostě magor. A mně se Freďouš strašně líbí i jako chlap, ale ne když byl mladej, taková ta vyzáblina a ještě tenkrát moderní mikádo na hlavě, to je děs :-D Ale takový 80. léta, hlavně Magic Tour, to byl k sežrání, teda aspoň pro mě. Krátký vlasy, knírek, trošku bříško a hlavně už nějaký ty svaly, že nevypadal jako větev. Měl prostě takovou chlapskou postavu. Jinak mi teda většinou všichni, když jsem řekla, že je to moje láska, říkali, že byl přece na chlapy a ta i na to dojel. Ale já říkám, že mi může bejt putna, s kým spal, mně už se to netýká. A že toho po sobě nechal spoustu a to jakej byl doma, jak by se pro ostatní rozdal, to je pro mě to nejdůležitější. Jéééžiš, se tu rozplývám jak nějaká patnáctka :-D
Na té fotce ti to moc sluší, teda vlastně vám všem. A máš sympatickýho muže, někoho mi připomíná, ale jak se znám, nevzpomenu si koho.
Ještě jsem vždycky zapomněla, jak jsi psala o těch podlahách doma, já to budu mít to samý, teda sice ne plovoučky, ale v obýváku a v pokoji budeme mít palubkovou podlahu a pak všude dlažbu, protože tam je podlahový topení, takže si asi taky užiju. Já už teď šílím z dlažby v kuchyni tady, furt jsou tam kapky a jak pak na to šlápneš, tak se to začerní, to fakt zuřím. A furt jsem si říkala, čím kapeme z obýváku do koupelny přes tu kuchyń, že to je hrozný, kolik je tam pořád těch kapek. Až v sobotu mi došlo, že to jsou Eliščiny sliny :-D
Jo a už jste se objednali na ty náušničky? Já abych si v práci domluvila volno :-D
Tak my už razíme, ať jsme brzo tam, ale domů brzo nepůjdeme, to mi asi neklapne. Tak zatím papapapa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.