| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, Veru,
teda s tím miminkem to je hrozný. Mě z toho úplně mrazilo, chudák paní. Já tu včera večer měla kamarádku, přinesla Elišce dárek, ještě tu nebyla, a bylo u toho jejich svatební oznámení, tak jsem docela koukala. No a pak asi po půlhodině mi řekla, že je těhotná. Termín má 1.11. a protože to bylo nečekaně, tak se na miminko ani nějak netěšila, nevím jak teď, ale řekla, že to bere střízlivě. Říkala jsem jí, že dělá velkou chybu, že si to má užívat. Ale ona taky musí chodit ještě do práce, dělá na živnostňák a vůbec si neplatila nemocenský pojištění, tak by byla doma bez peněz. Já jsem ti ale z toho měla takovou radost, že je těhotná, úplně jako bych byla já :-)Tak jsme prodiskutovali kočár a tak, asi si bude brát Herqulesa, ten se mi moc líbí.
Elišku už hračky docela zajímají, strká je do pusiny, pořád honí medvěda na hrazdičce a už začala do těch štěrchátek na hrazdě, co na ně nedosáhne ručičkou, kopat. Dělá prostě pokroky každej den :-)
S tím očkováním jsme to vyřešili tak, že ji ještě nenaočkujeme. Sice doktor mrmlal, ale nenutil nás, tak je to dobrý. Máme až 17.5. přijít na čtyřměsíční prohlídku.
No a věk... já jsem o rok mladší než ty, v květnu mi bude 29. Takže si připadám na první miminko už trošku stará, ta moje kamarádka mladá. Ona je o pár dní mladší než já.
Tak jsem si chtěla dneska udělat volno, ale musím ještě do práce a pak na finančák odnýst přiznání k dph. Chtěla jsem si ještě vyzvednout mateřskou, ale mám u manžela občanku, tak smůla. Musím počkat, až přijede. Chtěla bych jít odpoledne do města pro ten slunečník a Pepa furt nadává, že Eliška cucá plastový hračky, o kterých nevíme, jestli nejsou závadný, tak jsem mu řekla, že by musel dát pětistovku za hračku a to by ještě neměl jistý, že není závadná, tak jí chce něco koupit. Asi ho přetrhnu.
No a já dostala šílenej nápad. Zkusím se zeptat, jestli by se nedal koupit podvozek od Hoco Tornádo, to je tříkolka a měla by mít stejnou autosedačku a boudičku, jako ten náš kočár, tak by se to mělo dát použít. Ráno jsem to říkala Pepovi, ale ten se začal chechtat, že jsem si to měla rozmyslet. Buď novej kočár, nebo auto :-D No uvidíme, ukážu mu to Tornádo dneska v obchodě, třeba se rozmyslí :-D
Tak zatím papapa, musím jít. Mějte se hezky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.