| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Meli. Tak pokud jsem to dobře pochopila, tak bys měla mít taky trojkolku? Ted tady byla švagrová a malá ječela jak hysterka, když se na ní podívala tak spustila. Ona je taková maminčina prdelka. Vidíš tvoje kamarádka ani neví co by jiní dali za to kdyby čekali zdravé dítě. At si toho váží.a užívá si to. Ty se pořád honíš ty jsi pořád v poklusu. Ty jsi taky květnová jako já a Kryštof. Ale letos se na narozeniny vůbec netěším, teda já je nemám ráda žádný rok, ale letos jsou kulaté, tak pozvu rodinu. Já totiž nemám ráda jak všichni mi přejou, já se cítím trapně:-) Zítra má Kryštof třídní schůzky, tak jsem zvědavá co se dozvím, musím napsat třídnímu email at mně poreferuje o chování synečka:-D Snad sebou neseknu. Jak přešel na druhý stupeň tak se hodně zhoršil ze známkami, do páté třídy procházel s vyznamenáním a letos na pololetí měl dvě trojky, tak jsem byla zklamaná. I když jsem četla v různých diskuzích, že je to víc jak pravděpodobné, že se dítě zhorší. Tak ted jen doufám, že se začne zase vracet k výbornému pozpěchu, no i když nevím nevím, ta puberta s ním mlátí jak hrom:-)))) Tak ahoj jdu se naobědvat a jak se probudí Rozárka tak pomažeme ven, a v pět hodin jí předám tatínkovi a já se budu nechávat zkrášlovat:-(( I když jsem to vůbec neměla v plánu, se nechat stříhat, ale když to jinak nejde. Ještě jsem se tě chtěla zeptat, jaký máš názor na barvení vlasů při kojení? Jsou to asi babské kecy, ale prý se to nemá ´dělat, protože ty chemikálie přecházejí do mléka, tak vůbec nevím. Ptala jsem se švagrové a ta o tom nikdy nelyšela. A co ty? Tak zatím

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.